Sejfy Kraków

Kraków jest dużym miastem i oprócz galerii handlowych, naprawdę ogromnej ilości restauracji znajdziesz tu także sklepy specjalistyczne, od sprzętu audio i RTV, meblowe, po sklep z bronią i takie oferujące bezpieczeństwo jak na przykład sklepy z sejfami.

Jeżeli mimo wszystko nie znajdziesz w jednym z tych sklepów sejfu i go szukasz, to zawsze możesz sprawdzić które sklepy internetowe, które oferują transport do Krakowa. Tutaj założę się że ciężko będzie ci znaleźć taki którym tego transportu ci odmówił. Owszem czasami za ten transport trzeba będzie dodatkowo zapłacić, ale nie ma problemu z tym by każdy sejfy został wysłany, a często także na miejscu zamontowany.

Sklepy z sejfami w Krakowie

Już w niedalekiej odległości od rynku w Krakowie znajdziesz dwa sklepy oferujące sprzedaż sejfów. Są naprawdę spore, a ich zatowarowanie jest imponujące. Kupisz tu najprostsze i najtańsze sejfy za 200, 250 zł, a jeżeli szukasz czegoś co ma certyfikat bezpieczeństwa to też się nie zawiedziesz. Najtańszy sejf w klasie S1 jaki znaleźliśmy w pobliżu rynku, w sklepie z sejfami w Krakowie kosztował 550 zł. Co ciekawe występował on w dwóch wersjach, z klasą bezpieczeństwa jak i bezklasowy. Jednak różnica w cenie była tak niewielka, że nie warto było zwracać uwagi na ten bez certyfikatu.

Kupiłem sejf w Krakowie i co dalej?

Dobrze byłoby zapytać sprzedawcy jakie są warunki gwarancji, ponieważ często, aby zachować gwarancję na sejf wymagany jest montaż przez doświadczoną ekipę. W przypadku sejfów ciężkich dobrze zlecić transport takiej firmie, ponieważ ewentualne uszkodzenia sejfu podczas transportu będą ich winą. Zmuszeni będą oni wtedy pokryć koszty ewentualnej naprawy lub zakupu nowego sejfu.

Jeżeli transport zlecisz profesjonalnej ekipie, to często są to transakcje związane z montażem. W tym wypadku po prostu wskazujesz miejsce w którym chcesz by sejf był zamontowany i po kilku godzinach możesz już cieszyć się nowym nabytkiem. sejfy Kraków